Mail adresimiz

info@sahilyapidenetim.com

Telefonumuz

+90 242 321 4143

Sahil Yapı Denetim

Yapı Denetimde Güven

Bizim Hakkımızda

Kurulduğumuz ilk günden beri, Antalya’nın güvenli bir şekilde büyümesi ve geleceği için tüm enerjimizle, profesyonel kadromuzla, yapı denetim işinin öneminin bilinciyle ve aynı titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.
Antalya’nın lider yapı denetim şirketlerinden Sahil Yapı Denetim olarak, 4708 sayılı Yapı Denetim Hakkında Kanun Hükümlerine göre 2005 yılında kurulup 23.12.2005 T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı izni ile faaliyete geçtik.Yasaların bizlere vermiş olduğu tüm yetki ve sorumluluklar çerçevesinde en doğru adımları atarak,kentimizi güvenli bir şekilde büyütürken biz de hızla büyüdük.


Konut, Sanayi Yapıları, Enerji Yapıları, Ticaret Merkezleri olmak üzere inşaat sektöründeki tüm yapı projelerini denetleyebilecek deneyim ve donanımızla 2005 yılından günümüze kadar 5.000.000 m2‘den fazla inşaat denetledik. Kanun ve Yönetmelikler doğrultusunda yapıları denetlerken yapı güvenliğini ön plana alarak,insana ve çevreye saygı odaklı yaklaşımımızla yapı denetim anlayışının kamuoyunda yerleşmesine de katkıda bulunduk.


İnsanların evlerinde huzur içinde oturabilmesi, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde ve bulundukları her türlü yapıda güvenle hareket edebilmesi, doğal afet ve kazalardan korkmadan yaşayabilmesi için; yapı denetim yasasının uygulama esaslarına göre ve yeni düzenlemeler doğrultusunda büyük bir sorumlulukla çalışıyoruz. Ve aynı hedef için bugün olduğu gibi yarın da bu bilinçle ve özenle ilerlemeye devam edeceğiz…Sahil Yapı Denetim 2018 Tanıtım Dosyasını İndirebilirsiniz.

özgür karagöz sahil yapı denetim
Vizyonumuz

İnsanların bulundukları her türlü yapıda güvenle hareket edebilmesi ve yaşayabilmesidir.

Misyonumuz

Mimarlık ve mühendlislik etiğine yakışır biçimde davranmak, önce insan anlayışını çalışma hayatımızın odağına koymak.

sahil yapı denetim özgür karagöz